עצים מוסיפים נפח וצבע לעיצוב הגן, הם מספקים לנו פינה של צל, מפרים את האדמה בסביבתם וחלקם נותנים גם פרי. ניתן לשתול עצים בוגרים וגדולים וראות איך הגינה ברגע משתנה, או עצים צעירים אשר לאורך זמן נהיה עדים להתפתחותם בגינה. 
חשוב מאד לבחור את העץ הנכון משום שעץ נשאר איתכם לאורך שנים. אנו מומחים בהתאמת העץ הנכון לאדמה, גודל הגינה והציפיות שלכם ממנה.
אלמנט של מים בגינה מפעיל את כל החושים ויוצר אוירה שלווה, נעימה ומרגיעה. צליל פכפוך המים מכניס חיים אל הגן ומושך אליו בעלי חיים.
המים הזורמים מהווים מקור עניין ואסטטיקה בגינה.
הסינים מאמינים, בתורת הפאנג שוואי, כי מים נקיים בתנועה חיוניים לנו ומחזקים את הנפש. 
עיצוב הגן באמצעות אבנים היא דרך קלאסית להפוך את הגינה למקום קסום. אנו משתמשים באבנים לבניית טראסות לשתילת צמחים, להנחת שבילים בין ארוגות או על כר הדשא ולתחימה של ארוגות ופינות הנוי בגן. האבנים מאפשרות לעצב את הגן במראה טבעי ואורגני. 
עיצוב הגינה באמצעות כדים אותנטיים מוסיף המון אופי ומשדרג את מראה הגן. כדים גדולים מתאימים מאד לגנים בעלי אופי ירושלמי. 
גינון בכדים הוא דרך נפלאה להכניס צמחייה גם  במקומות שאין בהם אדמה כמו מרפסת הבית ופתח בית מרוצף.
ריהוט גן מאפשר לך להנות ברוגע ובשלווה מהגינה שלך. לשבת בצל עץ או בפינה של שמש קיצית, לארח חברים ולהנות מזמן איכות עם המשפחה. בתכנון הגן חשוב לאפשר מקום לפינה נעימה עם ריהוט גן יפה ונוח. אנו נעזור לכם לבחור ריהוט עמיד לתנאי מזג האויר והמתאים לאופי הגינה והבית. 
צמחייה מטפסת ונשפכת מוסיפה נפח ומראה מרשים לגינה, למרפסת או לכניסה לבית. אנו משתמשים במגוון רחב של צמחייה מסוג זה ומתאימים אותה למראה הבית והגינה.
פריחה בשלל צבעים מוסיפה חיות ואביביות לגינה.
אנו שותלים מגוון רחב של פרחי נוי, שיחים פרחים, צמחים מטפסים עם פריחה מרשימה ועוד. 
טלפון
02-5611620
דוא"ל
office@lamoon.co.il
כתובת
יד חרוצים 10, ירושלים